Automašīnu pieņemšana

Lai vecu automobiļu utilizēšana nekļūtu par problēmu, to īpašniekiem ir jāizpilda daži vienkārši, taču būtiski noteikumi.

 

  • Jānoskaidro, kur atrodas tuvākais pieņemšanas punkts, kurā automobiļus pieņem metāllūžņos.
  • Jānoprecizē, vai tā darbinieki ar savu transportu var piegādāt utilizēšanai paredzēto automobili, ja pats īpašnieks šo piegādi veikt nevar.
  • Jānoskaidro, vai svari, uz kuriem tiks svērts norakstītais automobilis, ir sertificēti.
  • Jāpajautā, vai tiks izsniegta automobiļa likvidēšanas apliecība (sertifikāts)

 

Uzņēmums TOLMETS nodrošinās šo noteikumu ievērošanu. Uzņēmums piedāvā  visu ar melnā un krāsainā metāla lūžņu iepirkšanu, pārvadāšanu un utilizēšanu saistīto darbu kompleksu – arī automobiļu pieņemšanu metāllūžņos.

Vecs automobilis ar dzinēju – tā ir 12AM kategorija, bez dzinēja – 12M kategorija. Pēc automobiļa pieņemšanas TOLMETS darbinieki izraksta klientam transportlīdzekļa likvidēšanas sertifikātu un noņem automobili no uzskaites.

Vienlaikus TOLMETS palīdz aizsargāt vidi, veicot vecās sadzīves tehnikas (tostarp datortehnikas) utilizēšanu. Nodod savu laiku nokalpojušās elektroierīces metāllūžņu pieņemšanas punktos! TOLMETS garantē, ka uzņēmuma iepirkto metāllūžņu šķirošana tiek veikta īpaši rūpīgi, un to pārstrāde tiek veikta videi drošā veidā.

Mēs piedāvāsim Tev izdevīgus nosacījumus atbilstoši Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]