Lūžņu pārstrādāšana

Uzņēmumam TOLMETS, kas ir viens no metāllūžņu savākšanas un pārstrādes jomas līderiem Latvijā, ir visa nepieciešamā tehnika, ar kuru darbs tiek veikts ātri un efektīvi. TOLMETS īpašumā ir arī pārvietojamās metāllūžņu presēšanas šķēres, kas metāla konstrukcijas sagriež transportēšanai ērtos fragmentos. Tas paātrina iekraušanas un izkraušanas darbus, kā arī atvieglo metāllūžņu iekraušanu pārkausēšanas krāsnīs.

TOLMETS īpašumā ir gan stacionārās, gan ar vilcēju pārvadājamās pārvietojamās šķēres, kas paredzētas bieziem negabarīta metāllūžņiem. Tādējādi tās ir iespējams pārvietot no viena metāllūžņu pieņemšanas punkta uz citu visā Baltijas reģionā. Tas ļauj uzņēmuma darbiniekiem biezu negabarīta lūžņu griešanas šķēres un presēšanas šķēres nogādāt jebkurā vietā un sagriezt savāktos negabarīta metāllūžņus, padarot tos blīvus, tādējādi efektīvi sagatavojot tos transportēšanai. TOLMETS pieder arī autoparks ar daudziem iekrāvējiem un manipulatoriem, kas nepieciešami metāllūžņu iekraušanas un izkraušanas darbu veikšanai.

 

Uzņēmumam pieder Baltijas valstīs visjaudīgākais smalcināšanas komplekss, ar kuru tiek veikta metāllūžņu smalcināšana un šķirošana. Šis komplekss optimālā veidā sagatavo lūžņus turpmākai pārstrādei elektriskajās kausēšanas krāsnīs. Gan sākotnējā metāllūžņu smalcināšana, gan to turpmākā šķirošana, atdalot melnos un krāsainos metālus, gumiju un plastmasu, tiek veikta automātiskā režīmā. Tādā pašā veidā tiek īstenota sadzīves tehnikas utilizēšana. Uzņēmuma smalcināšanas komplekss ļauj apmierināt ikviena metāllūžņu pārstrādātāja, pat metalurģijas kombināta, prasības.

Mēs piedāvāsim Tev izdevīgus nosacījumus atbilstoši Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]