Objektu demontāža

TOLMETS, kas atrodas vienā no vadošajām pozīcijām metāllūžņu tirgū, nodrošina profesionālu palīdzību klientiem, kuriem jāveic metāla un dzelzsbetona konstrukciju demontāža. Ilggadēja pieredze, atbilstoša tehnika un sadarbība ar uzticamiem objektu demontāžas speciālistiem ļauj šādus darbus paveikt ātri un efektīvi. Izmantojot TOLMETS īpašumā esošās pārvietojamās metāllūžņu presēšanas šķēres, metālu pēc demontāžas var sagriezt lūžņu fragmentos, kurus ir ērti transportēt un pārstrādāt. Tādējādi uzņēmums TOLMETS saviem klientiem nodrošina pilnu metāllūžņu pārstrādes ciklu.

Uzņēmums TOLMETS palīdzēs veikt praktiski jebkuru konstrukciju un būvju demontāžu, sagriezt kuģu vrakus un pieņems metāllūžņos automobiļus. Ja Tev ir jāizjauc kāda būve, jāveic metāllūžņu vai būvkonstrukcijas demontāža, vērsies pie TOLMETS. Uzņēmums nodrošinās kvalificētus speciālistus, visu nepieciešamo tehniku, palīdzēs (ja nepieciešams, arī veiks) pilnu nepieciešamo darbu kompleksu, turklāt piedāvās izdevīgus metāllūžņu iepirkšanas noteikumus. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un TOLMETS piemeklēs labāko problēmas risinājumu.

Mēs piedāvāsim piemērotus nosacījumus atkarībā no Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]