Transporta pakalpojumi

Uzņēmumam TOLMETS ir daudzu gadu pieredze metāllūžņu iepirkšanas un pārstrādes jomā, tādēļ tā speciālisti lieliski pārzina ar metāllūžņu demontāžu un piegādi saistītās nianses. Metāla iekraušana un transportēšana ir viens no uzņēmuma darbības virzieniem, un TOLMETS to veic maksimāli ātri, piedāvājot klientiem izdevīgus nosacījumus.

Uzņēmumam pieder sava transporta tehnika, turklāt tas cieši sadarbojas ar kravu pārvadātājiem, kuru rīcībā ir dažādu tipu automobiļi – no maztonnāžas pašizkrāvējiem līdz lielajiem konteineru pārvadātājiem. Tas ļauj TOLMETS pieņemt metāllūžņus jebkurā vietā un nogādāt tos, kurp vien nepieciešams, tādējādi samazinot klientu rūpes līdz minimumam.

 

Jūs varat izmantot šādus iekraušanas un transportēšanas pakalpojumus:

 

  • Metāllūžņu iekraušana ar manipulatoru
  • Strādnieku veikta metāllūžņu iekraušana
  • Metāllūžņu izvešana ar bezmaksas autopiekabi
  • Metāllūžņu izvešana ar mazo kravas automobili, mikroautobusu
  • Metāllūžņu izvešana ar konteineru pārvadātāju
  • Metāllūžņu izvešana ar puspiekabi

 

Sazinies ar tuvāko metāllūžņu iepirkšanas punktu vai zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs Tev ieteiksim katrā situācijā vieglāko un izdevīgāko risinājumu. Metāllūžņu iekraušanas un izvešanas noteikumi – termiņi, cena un transporta veids – tiek noteikts katrā gadījumā atsevišķi, pieņemot transporta pasūtījumu.

 

TOLMETS ne vien sniedz transportēšanas pakalpojumus, bet arī nodrošina dažādas tehnikas nomu. TOLMETS klientiem ir iespēja iznomāt jebkura veida kravas transportu, piemēram, vilcēju ar piekabi vai konteineru pārvadātāju. Ja Tev būs nepieciešama piekabe (puspiekabe) vai jebkādas īpašās tehnikas – piemēram, manipulatora – noma, uzņēmums nodrošinās arī šo tehniku.

Mēs piedāvāsim piemērotus nosacījumus atkarībā no Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]