Metāllūžņu pieņemšana

Metāllūžņu pieņemšana un pārstrāde ir TOLMETS galvenais darbības virziens kopš 1999. gada. Pašsaprotams jautājums: ar ko TOLMETS atšķiras no citiem metāllūžņu pieņemšanas un pārstrādes uzņēmumiem? Tie ir klientam maksimāli izdevīgi un ērti nosacījumi, kā arī strikta visu saistību izpilde.

Lūžņu pieņemšanas kārtība

 

 1. Klients uzbrauc uz svariem, tiek fiksēts bruto svars.
 2. Pēc pieņēmēja atļaujas saņemšanas klients rīkojas atbilstoši norādījumiem: nobrauc no svariem un brauc uz norādīto izkraušanas vietu.
 3. Notiek izkraušana.
 4. Lūžņu pieņemšana tiek veikta kopā ar pieņēmēju: tiek noteikta kategorija, piesārņojums.
 5. Klients uzbrauc uz svariem, tiek fiksēts taras svars.
 6. Pēc pieņēmēja atļaujas saņemšanas klients nobrauc no svariem.
 7. Pieņēmējs iesniedz noformētājam ziņas par pieņemšanu.
 8. Klients iesniedz noformētājam ziņas par sevi un norēķinu kontu.
 9. Noformētājs sagatavo dokumentu, kas fiksē metāllūžņu nodošanu, un klients to paraksta.
 10. Metāllūžņu nodošanas faktu noslēdz naudas ieskaitīšana klienta kontā (ne vēlāk kā trīs dienu laikā)

 

Metāllūžņu pieņemšana tiek veikta atbilstoši LR MK Noteikumiem Nr. 960 „Kārtība, kādā notiek melnā un krāsainā metāla lūžņu iepirkšana un realizēšana”. Fiziskām personām, nododot metāllūžņus, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Tāpat klientam jāiesniedz sava bankas konta rekvizīti, kas nepieciešami maksājuma pārskaitīšanai eiro valūtā. Pieņemot metāllūžņus, tiek sagatavots pieņemšanas-nodošanas akts un akts par lūžņu izcelsmi.

 

Lūžņu galīgā vērtība ir atkarīga no to daudzuma un kvalitātes, kā arī no pieņemšanas brīdī spēkā esošās metāllūžņu iepirkuma cenas. Daudzumu nosaka, izmantojot sertificētus svarus. Lūžņu kvalitāti novērtē kvalificēts pieņēmējs. Ja nepieciešams, līdztekus vizuālajai apskatei tiek izmantots īpašs mērinstruments. Pieņēmējs veic arī piesārņojuma novērtēšanu, nosakot, cik liels ir apmaksā neietilpstošo neatdalāmo nemetāla piejaukumu daudzums. Atkritumi, kas palikuši pēc metāllūžņu izkraušanas, netiek uzskatīti par piesārņojumu.

 

TOLMETS pastāvīgie piegādātāji ir specializēti metāllūžņu pieņemšanas punkti, dažādi uzņēmumi (autoservisi, ražotnes, metālapstrādes uzņēmumi), individuālie komersanti, lauksaimnieki un privātpersonas. Ikviens klients, kas izvēlas nodot metāllūžņus TOLMETS vai uzņēmuma partneriem, var būt drošs, ka sastapsies ar rūpīgu attieksmi un ka norēķini tiks veikti, cik ātri vien iespējams. TOLMETS iepērk gan melnā, gan krāsainā metāla lūžņus.

 

TOLMETS pieņem dažādu veidu melnos metāllūžņus – no vieglā metāla līdz liela izmēra tēraudam, skārdam, čuguna metālam un tehnikai, ko iespējams pārstrādāt. Uzņēmuma pieņemto melno metāllūžņu sarakstu iespējams aplūkot šeit. Sīkāku informāciju iespējams saņemt, zvanot uz bezmaksas tālruni 287 000 13.

 

TOLMETS pieņem un iepērk arī krāsainā metāla lūžņus – nerūsējošo tēraudu, varu, alvu, magniju, alumīniju, svinu un cinku dažādu gatavo izstrādājumu, atgriezumu, vadu, skaidu un sakausējumu veidā.

 

Norēķināšanās par pieņemtajiem metāllūžņiem tiek veikta, ieskaitot naudu piegādātāja kontā. Vairumā gadījumu nauda par metāllūžņiem tiek pārskaitīta 24 stundu laikā.

 

TOLMETS ne vien pieņem melnos un krāsainos metāllūžņus, bet arī nodrošina lūžņu izvešanu ar savu transportu, darot visu iespējamo, lai samazinātu piegādātāju rūpes.

 

Uzņēmums nodarbojas arī ar sadzīves tehnikas utilizēšanu, vecu automobiļu utilizēšanu, kā arī dzelzsbetona konstrukciju demontāžu. Tāpat TOLMETS nodrošina dažādu veidu kravas un celtniecības tehnikas nomas pakalpojumus. Priekšrocības, ko nodrošina sadarbība ar TOLMETS, ir acīmredzamas – par tām var pārliecināties ikviens, kļūstot par uzņēmuma klientu.

 

Noderīgas saites:

 

 1. LR MK noteikumi Nr. 960
 2. Latvijā licencēto uzņēmumu saraksts

Mēs piedāvāsim piemērotus nosacījumus atkarībā no Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]