Konteineru serviss

Kopš 1999. gada uzņēmums TOLMETS nodarbojas ar melno un krāsaino metāllūžņu uzpirkšanu un pārstrādi, cieši sadarbojoties ar daudziem partneriem dažādos Latvijas rajonos.

Starp TOLMETS partneriem ir uzņēmumi, specializēti melno un krāsaino metāllūžņu uzpirkšanas punkti, darbnīcas un ražotnes, kuru darba procesā rodas metāla atkritumi. TOLMETS tiem piedāvā dažāda lieluma un tilpuma konteineru nomu. Konteineri ir nepieciešami metāllūžņu uzkrāšanai un transportēšanai. Parasti tos izmanto objektu demontāžas laikā, ražotnēs, metāllūžņu transportēšanā. Kad metāllūžņiem paredzētais konteiners ir piepildīts, klientam tikai jāpiezvana TOLMETS pārstāvjiem, un uzņēmuma darbinieki atbrauks pēc metāllūžņiem. Konteineru noma – tas ir ērti un izdevīgi!

 

TOLMETS var piegādāt metāllūžņu konteineru jebkuram uzņēmumam, organizācijai vai darbnīcai, kuras teritorijā ražošanas, uzkopšanas, telpu pārbūves procesā krājas melnie un krāsainie metāllūžņi.

 

Konteineru veidi

 

  • Lielie 25-35 m3
  • Vidējie 12-17 m3
  • Mazie 5-7 m3

 

Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un metāllūžņu savākšanas konteineru mēs piegādāsim ar uzņēmuma transportu! Kad tas būs piepildīts, metāllūžņu pieņemšanas punkta darbinieki aizvedīs konteineru vai nomainīs to pret tukšu. Tādējādi Tu ne tikai atbrīvosies no metāla atkritumiem, kas piesārņo Tavu teritoriju, bet arī nopelnīsi.

Mēs piedāvāsim Tev izdevīgus nosacījumus atbilstoši Tavām vajadzībām. Zvani uz bezmaksas tālruni 287 000 13, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu katram atsevišķam gadījumam.

×
Pieteikums pakalpojumam -
[contact-form-7 id="1192" title="Pakalpojuma forma"]